Напевно, якщо Ви власник бізнесу або осіб, чий рівень доходу залежить безпосередньо від клієнтів та витрачених ними грошей, день у день ставите питаннями: де брати ще клієнтів? як збільшити конверсію сайту? як продавати більше і ефективніше?

Смію припустити, що це далеко не всі питання, які виникають у Вас, коли Ви виділяєте чергову круглу суму на рекламу в Інтернеті.

Не знаєте, де взяти нових клієнтів?

Настав час оживити Ваш
бізнес і наповнити відділ продажів роботою! Компанії WantResult вдалося вирішити цю важливу проблему для кожного
бізнесу. Яким же чином?

Компанія WantResult розробила IT-платформу, яка дає можливість отримувати нових клієнтів без збільшення рекламного бюджету. Це код, який ставиться на сайт, а власник сайту отримує інформацію про відвідувачів. Це безперебійна машина, яка постачає Вам контактні дані Ваших потенційних клієнтів і забезпечить збільшення конверсії до 30%.

Технологія WantResult підходить всім: від великого бізнесу з збудованим відділом продажів до сайту-стартапу, який, як ніхто інший, потребує клієнтів.

Хто володіє інформацією, той володіє світом

Ви, як власник сайту, отримуєте про клієнта все: від прямих контактних даних до поведінкових особливостей та аналітичної інформації. Все, що потрібно зробити — своєчасно передзвонити клієнтові, відповісти на всі питання і закрити продаж.

З одного боку, це
інструмент для підвищення конверсії сайту, так як з’являється можливість
зв’язатися з клієнтом до того, як він пішов на сайт конкурента. Навіть якщо ваш
сайт не відповідає сучасним трендам, у нього погана конфігурація і слабкий usability – не біда, так як якісна робота менеджера допоможе
згладити недолік.

З іншого боку, WantResult – інструмент, який підвищує якість обслуговування Ваших клієнтів. Клієнтові більше не потрібно витрачати час на пошук інформації на сайті про цікавлять його продуктах та послугах, так як Ви в режимі реального часу зможете дати йому якісну консультацію і закрити всі заперечення.

Як вирішити проблему пошуку нових клієнтів

Наскільки це актуально? Вже понад 15.000 підприємств збільшили свої обороти, застосовуючи WantResult. Більше 50 з них входять у рейтинг ТОП-500 компаній Росії за версією РБК.

Для підключення сайту до
технології і установки коду не потрібно глибоких знань в області IT. Все, що потрібно — встановити код на сайт згідно докладної
інструкції, після чого приготувати телефон і покласти перед очима продає
скрипт.

З установкою коду на сайт
отримуєте CRM-систему WantResult абсолютно безкоштовно, що дозволить систематизувати
клієнтський облік. Якщо Ви вже працюєте в CRM-системі, то технологія може бути інтегрована з
Вашій CRM-системою.

Докладно про технології WantResult Ви можете дізнатися на сайті