У Москві пройшла велика конференція, присвячена інноваційним технологіям — Russian Tech Week 2018

У конференції взяли участь 1560 осіб, 180 спікерів і 50 експонентів. Організатором заходу виступило event-агентство «Технократ». Генеральні партнери заходу: Департамент інформаційних технологій р. Москви, інноваційний центр «Сколково» і Російський економічний університет імені Р. В. Плеханова.

21 та 22 листопада в Event-холі «Інфопростір» проходила велика конференція, присвячена інноваційним технологіям — Russian Tech Week 2018. На заході були підняті актуальні питання розвитку в Росії і в світі таких технологій як: штучний інтелект, нейромережі і Big Data, віртуальна і доповнена реальність, аналітика для бізнесу, блокчейн, фінансові та освітні технології.

«Ключовим бар’єром для впровадження інноваційних технологій в російський бізнес зараз є відсутність критичної маси фахівців, обізнаних у прикладних можливості інновацій та способи їх простого впровадження», — розповів генеральний директор компанії «Технократ» Олег Петряшев.

22 листопада в рамках конференції RTW пройшов інвестиційний саміт. Серед почесних гостей виступили засновник венчурного фонду «Almaz Capital» та один з основоположників російської індустрії інформаційних та інтернет-технологій Олександр Галицький, віце-президент Російського союзу промисловців і підприємців, один із засновників компанії «Вімм Білль Данн» (бренди компанії: «J7», «Улюблений сад», «Будиночок в селі», «Веселий молочник», «Агуша») Давид Якобашвілі, інвестиційний директор «Mail.Ru Group» Олексій Мілевський.

Відеоінтерв’ю для Russian Tech Week
Олександр Галицький Давид Якобашвілі Олексій Мілевський

В рамках pre-party вечора, 20 листопада, організованому в незвичайному форматі Epic fail вечері 5 топ-менеджерів і засновників великих компаній: Олександр Галицький, засновник і генеральний директор сервісу мобільного еквайрингу «Pay Me», серійний підприємець Володимир Канін, засновник і генеральний директор «Roistat» Герман Гаврилов, засновник і генеральний директор міжнародного криптовалютного фонду «CryptoBazar», венчурний інвестор, партнер фонду Sun Capital» Олексій Менн, розповіли про своїх найбільших провалів у бізнесі. Ведучою вечора стала оглядач радіостанції «Business FM» Надія Грошева.

«Абсолютно правильний формат для бізнесу і спільноти технологічних компаній — всі нові технології на одному майданчику. У сфері блокчейн розробки ринок переходить на реальні впровадження технології в процеси. Москва — серед перших, хто впроваджує блокчейн пілоти в діючі міські сервіси, про це я розповідав на конференції. Спікери ДИТЬ в секції Smart City також розповідали про впровадження нових технологій в місті», — розповів керівник продукту «Блокчейн» Департаменту інформаційних технологій (ДІТ) р. Москви Кирило Поляків.

23 листопада в Російському економічному університеті імені Р. В. Плеханова пройшов семінар «Основи цифрової трансформації для бізнесу». Після навчання слухачам було вручено державний сертифікат про прослуховування курсу.

Учасники заходу відзначили високий рівень організації, прекрасні доповіді спікерів і підняття на обговорення актуальних питань, пов’язаних з розвитком інноваційних технологій в Росії і в світі.

Хештегі: #russiantechweek #технократ #москва

Посилання на матеріали:

Сайт: http://techweek.moscow/
Відео:

  • Олександр Галицький: https://youtu.be/rU_SjlbE6ZU
  • Давид Якобашвілі: https://youtu.be/se8JRtuId3Y
  • Олексій Мілевський: https://youtu.be/mzQ4v7rtXf4

Фотографії: https://goo.gl/MfuWSL